Wesele

Przed nami najgorętszy okres weselny. Małymi krokami zbliżamy się do najpiękniejszego dnia w Waszym życiu. W trosce o Państwa wesele przygotowaliśmy zupełnie nowe sezonowe MENU. Wiemy, że ten dzień powinien być szczególny, dlatego pragniemy sprawić aby każdy Gość poczuł się wyjątkowy. Oferujemy dwie klimatyzowane sale, mieszczące ponad 270 osób.

Jednak najważniejszymi gośćmi są dla nas Państwo Młodzi. Chcemy zapewnić im nie tylko niezapomniane weselne wrażenia ale również wyjątkową noc poślubną. Dla Państwa Młodych przygotowaliśmy niezwykły a zarazem uroczy Apartament. Pragniemy abyście czuli się swobodnie, dlatego dołożymy wszelkich starań aby tak było.

W trosce o wygodę Państwa Gości oferujemy 14 komfortowych pokoi hotelowych. Sprawimy aby Państwa wesele utkwiło w myślach Gości na bardzo długo.

Mamy nadzieję, że skusimy Państwa do skorzystania z naszych usług. Menu weselne ustalamy indywidualnie do potrzeb naszych Klientów.  Szef kuchni zadba o najmniejszy szczegół na Twoim talerzu. Oferujemy nie tylko zniewalająco smaczne potrawy ale również ich wykwintny wygląd.

Jeśli chcesz wiedzieć, co możemy Ci zaproponować - zadaj pytanie w formularzu kontaktowym. Odpowiemy na pytania co wchodzi w skład menu weselnego oraz udzielimy Ci potrzebnych porad.

Lokalizacja

Gnojnik 691
32-864 Gnojnik

Kontakt

tel.: 669-075-069